Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Norbi_

    aktív tag

    válasz OnLy16 #39630 üzenetére

    nálam még rosszabb 2,65mb/s jön VDSLse mondható jött 8mb/s is amikor bekötötték utánna 6,5 ugymaradt de most 5 se ....
    nálam is elavult adsl van , én sem hosszabbítom meg !

  • Livius

    őstag

    válasz OnLy16 #39630 üzenetére

    Nekem azért sokkal jobb a helyzetem, de az én esetem az volt, hogy a neten a 30Mb/s-es csomag elérhetőnek volt kiírva. Amikor még a hűsgidő közben kétszer próbáltam csomagot váltani arra a 20Mb/s-es (valójában 14 Mb/s) vonalról végül folyamatosan elutasították írásban, hogy az én vonalam nem alkalmas a 30 Mb/s-re. Persze eléggé csodáltam hogy mitől van, mivel tudtam, hogy szomszédban és sok helyen IPTV, Net és telefon van, olyan netsebességgel ami csak VDSL-el menne.

    Mikor már közeledett a hűség lejárta, akkor egy erőteljesebb telefonos rendelést adtam le a 30Mb/s-re, és akkor egyből felmérték azt is, hogy lehet a 30 Mb/s elérhető az nálunk is már. Persze szokás szerint mint a netes rendelések esetén ebből se lett semmi, vártunk, vártunk több héten keresztül, és nem változott a netcsomag.

    Ezek után érdeklődtünk, hogy mivan a csomag módosítással, és akkor hipp hopp azt mondták még se elérhető nálunk. Mivel már ez akkor történt mikor lejárt a hűségünk így eléggé csodálkozva és valamennyire elégedetlenűl kérdőre vontam az eddigi ajánlataikat, mert bizony IPTV-t, DSL telefont meg mindent rám akartak sózni, így szépen rákérdeztem hogy akkor most hogy van ez hogy még sincs VDSL képes vonal itt, de IPTV-t meg mindent szeretnének ajánlani.

    Az igen leszúró beszélgetés alatt finoman megjegyeztem nekik, hogy gondolkodtunk pedig az IPTV-n is és igen szomorú ha 10 év alatt ennyi fejlesztésre tellett, hogy semmi előrelépés nincs. Persze eközben azt is megemlítettem nekik, hogy már nincs hűségem és most szeretném már végleg kideríteni, hogy valóban nem elérhető és kamu volt az eddigi ajánlatuk mindenre vagy még is csak elérhető a VDSL Net, mert ha nem akkor szerződést szeretnék bontani, mivel van más technológiás szolgáltatós is nálunk nem DSL-en.

    Erre a szolid zsarolásra mondhatni egyből összekapták magukat és azt ígérték keresni fognak telefonon majd valami ajánlattal, és ez így is lett. 2 nap múlva hívtak hogy húú lehet IPTV nálunk, és az IPTV mellé a 20Mb/s-es internet is, mivel tudja a VDSL-t a körzet, csak ugye majd át kell kötni engem egy másik központra. És itt volt a lényeg hogy amint elkotyogtam nekik hogy vevő lennék az IPTV-re, egyből jöttek hogy minden lehet csak át kell rakni engem egy VDSL képes központra, mert persze eddig nem azon voltam. Persze IPTV-t nem kértem végül, cska kamuból említettem meg nekik és bejött, megmondtam hogy maradjunk csak a 30 Mb/s-es netcsomagnál, mert már mégse kell, meggondoltuk magunkat :C .

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Új hozzászólás Aktív témák