Új hozzászólás Aktív témák

  • oxisoxis

    csendes tag

    Amúgy le írom röviden az egészet...
    t-online tripla rendelésről van szó.Leadtuk
    Kijöttek.A telefont bekötni a kábel rövid volt.elmentek.Másnap megfelelő hosszú kábel beköt...még nem volt semmi..majd mikor eltelt 9-10 nap lett nett közben a sat tv feltéve ami működöt 2-3 napot majd kártya ki be kikapcsol bekapcsol stb.....Naponta többször...bejeltve.Semmi reakció..említem májusi bekötés.szóval amikor ma végre kijött a szerelő közölte ez nem is lehetett jó...mindegy az adsl az meg állítólag volt gömb villám és a környéken minden kiment.A szerelő azt mondta gyári hiba.Mindegy kicserélte röhögés közben .......Mire megkérdeztem mit nevet.Erre ő ezt a routert nem is adhatták volna ki mert rég nem gyártják és mindenhol cserélik ki.mindegy kicserélte.Aztán nagyobb csomagra váltottam azért mert nekem a feltöltés kell./Sok a rokon kint/ És akkor vettem észre mi az ábra hiába a nagyobb sebesség ....akkor is lassú mint volt ugyan azt adja le mint amikor a másik halódott... 2-3mb le fel 0.10kb.ismét bejelentve...reakció kikapcsol bekapcsol reset stb ..... amikor 1 órán át ez ment akkor a tul oldalon lévő nálam fiatalabb azt mondta csak a gyors segély...és elmondta a tarifákat....... azota ha nincs itt a párom router ki modem be. :) RÖVIDEN.

    oxisoxis

Új hozzászólás Aktív témák