Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz #74774528 #34304 üzenetére

    Némileg több tapasztalatt a távközlés területén én is a sattv-t vagy ha szükség van rá az interaktív sattv-t "erőltetem". Nem véltelenül. Sajnos a VDSL-lel is lehetnek problémák, ami terület és helyszín függő. Például láttunk már olyat, hogy valakinél úgy kötöttek netet+iptv-t hogy semennyi tartalék nem volt a vonalon, ennek megfelelően lassult és szakadozott is a szolgáltatás. A sattv ezzel szemben helyszíntől függetlenül biztosan jó minőségű szolgáltatást eredményez. A HD adókért meg elég kevesen fizetnek plusz pénzt. Arról nem beszélve, hogy több olyan technológiát sem használnak legalább is egyelőre, amivel sokat lehetne javítani a VDSL hálózatok rendelkezésreállásán.

    Az, hogy a Telekom az IPTV-t erőlteti, még nem jelenti azt, hogy van is olyan hálózatuk az ország nagy részén, ahol ezt hibamentesen tudják is szolgáltatni. Egyébként nálunk van DOCSIS3 van VDSL és ennek ellenére SATTV-nk van, nem tudom hol olvastad ezt a hülyeséget, hogy ahol VDSL van ott nem lehet SATTV-t rendelni, de nyilvánvalóan nem igaz.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák