Új hozzászólás Aktív témák

  • tuto558

    tag

    válasz omfgk #143637 üzenetére

    Szia,

    Tavasz óta csaknem hibátlanul üzemel nálam ez a HGW. Azért "csaknem", mert egyszer újra kellett indítani, talán egy hónappal ezelőtt, valamiért egy este megnőttek a pingjeink de ilyen 100-200 közöttire, minden irányban. Gondoltam csak leterhelt a hálózat, de még reggel is olyan volt, szóval gondoltam egyet és újraindítottam, az megoldotta a problémát.

    Ezen az egy eseten kívül stabilitási gond nem volt vele.

    A wifije tényleg jó, ha van kliens ami kihajtsa (pl AX201 160MHz wifis laptop), akkor szomszéd szobából (1 fal) is kihajtható egy 1 gigabit. Gyengébb kliensek esetében is csak akkor problémásabb, ha a földszinten vagyok. (HGW az emeleten). Ilyenkor le-le dobál már bőven 2,4 GHz-ra és "csak" 100 Mbps körüli letöltést lehet mérni. Viszont ez nem feltétlenül a Sagemcom eszköz hibája, nemrég volt alkalmam tesztelni egy ASUS ROG Rapture GT-AX6000 routert, ami azért már bőven felsőkategóriásnak számít, és ugyan az ASUS javára, de hibahatáron belüli volt az előny. Sőt, a ping idők még jobbak is voltak a Sagem wifijéről.

    Az USB-től túl sokat ne várj, nyomtatómegosztásra tudom használni, de fájlmegosztásra alkalmatlan a szoftver.

    T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

Új hozzászólás Aktív témák