Új hozzászólás Aktív témák

  • Rise17

    tag

    Sziasztok! Lenne 1 kérdésem,illetve 1 észrevételem.Minap találtam 1 Magenta tv-s Videot,ahol szerintem 1 elég jól kinéző,müködő rendszer van (Németországban,illetve ugy tudom a Cseheknél is ez megy )itt a link : [link]
    1 Dolgot viszont nem értek.Van 1 jól müködő Tv Go rendszer kint,nekünk meg csinálnak 1 kb teljesen fapados,kb olyan kinéző rendszert ami annyira modern mintha 2009ben csinálták volna.Kérdem én mért??Nem egyszerűbb lenne átültetni azt?
    Másik kérdésem hogy az uj box a jelenlegi Magyar új tv go rendszert fogja alkalmazni ami 1 fapados fos,vagy a videon látható rendszert ? :D mert akkor szerintem jól jártunk ha a németet kapjuk meg. Viszont ha a magyar tv go-t androidos boxal,akkor a kutyának se fog kelleni,szerintem

    Másrészt rendelkezem samsung smart tv-vel ahol van Magio Tv Go(Cseh),Magenta tv(némeg Go és Tmobile tv go(Asszem Horváth). Várható hogy magyar formában is megjelenjen? mert ugyan az a telekomos app fut a tv-n mint ami az androidos boxon,így nem kéne felesleges box. Üdv

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák