Új hozzászólás Aktív témák

  • Voice24

    őstag

    Hali!
    Mára végre helyreállt a rend, az új mobil előfizetésem is a Magenta1 szerint szerepel a listámban.
    Most a változatosság kedvéért az e-packról kérdeznék. A feltételek között ugye ott van, hogy 2019. 09. 02. után kötött új előfizetéseknél érvényes. Én tavaly július 15-én indultam új ügyfélként (vagyis eddig nem voltam jogosult e-packre), tehát most járt le a hűség, és ahogy korábban írtam, előfizetésem megújítása céljából felhívtam őket, és sikerült egy kis kedvezményt "kiharcolnom", újabb egy évre elkötelezve magam. Ez az egy év határozott idejű dolog a megküldött dokumentumokban is szerepel (az más kérdés, hogy a fiókomban most a net és a tévé hűségidő nélkül szerepel).
    Ez a történet az e-pack szerint nem minősül új előfizetésnek, megújításnak?
    Továbbá most kötöttem az új mobil előfizetést, elektronikus ügyintézéssel, tehát ott jogosult leszek az e-pack kedvezményére. Írtam korábban, hogy két külön folyószámlám van most náluk, ilyenkor, ha megvan mindkettőre a jogosultság, kétszer adják ezt az e-pack kedvezményt? (mert ugye van mobil és otthoni e-pack is). Ha így lenne, akkor nem vonatnám össze a folyószámlákat, 2-3 plusz kattintást megérne a kedvezmény.

Új hozzászólás Aktív témák