Új hozzászólás Aktív témák

  • pamesz

    tag

    Sziasztok! Lassan 1 hónapja kötötték be hozzánk a 2000/1000-es optikai netet. Előtte 300-as UPC volt, igazából csak a magenta miatt váltottam. A sebességgel nincs is gondom, viszont a WiFi jellel annál több. Régi fehér álló UPC-s modem az egész lakásban, ami nem óriási, 60nm, tégla, fullon szórta a wifit. Na most ez a jelenlegi, csak a nappaliban jó, ahol éppen van. Átlóban lévő hálószobában szinte már a párom telefonján (s9+), nincs jel. Lehet valami beállításon tuningolni? Én már forgattam, áthelyeztem máshová, már amennyire az optikai kábel engedte, de nem javult semmi. Illetve ha ez ilyen, akkor muszáj leszek valami routert venni hozzá, tudnátok ajánlani olyat ami ki tudja használni a 2000/1000-es sebességet? Egyébként direktben kábellel csatlakozva egy fullos laptoppal, speedtesten olyan ~800 megabitet tud lefelé, felfelé picit több. Telefonon szinte szembe vele 5 GHz-en olyan 600körül mozog (mate 20 pro, s9+), 2.4 Ghz-en olyan 200 körül, de ez csak a modemtől pár méterre. Törődjek bele, hogy ez ilyen? Egy 2000/1000től többet várna az ember, ha ezt tudom, bőven elég lett volna az 1000/1000-es... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák