Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    Megáll az ész. :D

    Hirdetek pár Samsung S4 alkatrészt. Ír egy csóka. Home gomb van? Ugyan nem szerepel a listában, tehát hirdetni nem hirdetem, de van, csak neked 500Ft. Kecskeméten átvenné. Mondom nem megyek most arra, posta esetleg. Írja, hogy de kecskeméti átvétel volt megadva. Várjál már, a hirdetésben szerepelt egy csomó termék, de home gomb nem. Ha a hirdetésben nem szereplő termékről beszélgetünk, akkor ne akarjuk már rá érvényesnek tekinteni a hirdetés bármelyik másik részét, ráadásul ott oda van írva, hogy Szegeden van... Ő k.ra leszarja, hogy ez hol van, ő sem hirdet a Balatonon, még ha szokott is lejárni. Csak annyit kellett volna megértenie, hogy ez az egy termék annyira kicsi érték, hogy még a pályáról sem lennék hajlandó lehajtani az auchan kútig, hiszen egy 500Ft-os termék nem eredményezhet 500Ft-os profitot... Na de hogyha ő 26K-s alaplapot akarna venni, akkor azt se tudnám neki személyesen átadni.. Nem, de másnapra ingyen postával el tudom küldeni. Hogy én milyen magasan hordom a szögedi orromat.... Na ennyi a mai, mondjuk ki, happy end? :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák