Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz DarkByte #32939 üzenetére

    Szerintem egyéntől, meg annak az általános gondolkodásmódjától is függ, hogy ki mennyire komolyan tolja, meg mennyire vagizik, anno én is 22 évesen szereztem jogsit, (ez még 96-ban volt. :D ) vettem is egy héttel rá egy lada 1200-ast (akkor az volt a menő) és szépen járkáltam is vele, akkor még az 500Ft-os tankolás is menő volt, de az naponta :D) aztán szépen jöttek a jobb autók, havi több km-ek, de nincs gond a közel v200 lovas kocsikkal sem, szimplán normálisan kell vezetni, ha betartod a sebességhatárokat, nem sok esélyed van pl lesodródni az útról, meg fának menni, persze mindig lesz valaki szemből aki, másképp szeret közlekedni. :D

    Aztán azóta eltelt lassan 20 év, most már ott tartok, hogy havi 6-8-10 ezreket megyek, és különösebb gond nélkül megy a napi 7-8-900 km is, holott emlékszem, a koncentrálástól anno egy 100km-es úton is elfáradtam. Figyelni kell a táblákra, a többi közlekedőre, a tükörbe, és kb ennyi, nem olyan veszélyes ez, mint amennyire az, ha rendszeresen hülyeséget csinál az ember...

    Persze ha éjjel elalszol, az nem túl jó, erre is ki lehet találni sokmindent, önpofozás, szotyi, hangos zene, stb. :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák