Aktív témák

  • Fero23

    csendes tag

    Sziasztok!

    Mondok egy jó történetet. Állás keresés! Pest megyében lakom Dunakeszin. 23 éves vagyok! Nos, volt egy PC szervízes állás hirdetve, amire be is adtam. Szép dolgokat mondott a góré próbaidő 3 hónap 80.000 nettó + benzin pénz. Majd ezt követően 120.000 nettó + benzin pénz és 8 órás munkaidő + céges autó persze min bér bejelentés. Nem is volt gond, mert értettem hozzá (3-4 éve csinálgatom, és soha nem volt gond a munkámmal. Nem hívtak vissza hogy rossz.) és rendszergazdaim is van. Nem tartom magamat nagy embernek, hiszen valaki sokkal többet tud nálam. Mindegy felvettek és ment is meló! Majd egy kicsit megapadt, mert az ürge nem nézet szét hogy tőle 200m van még 2-3 számtech bolt ráadásul nem olcsón adta a cuccokat. Ekkor internetet jártam szerelni a haverja mellett (november és december reggel 8-tól este 23-ig dolgoztam egy kis 3000 Ft kis édességet kaptam érte + Benti munkák, és amikor valami nem ment egyből nekem szólt. (Fizun persze semmi). Nem is volt rossz, mert egy hónap, de csak egyszer kaptam 125.000 Ft mindennel együtt! Reális fizu, ha mindig ilyen lesz a hónap gondoltam. Eltelt 4 hónap hát nincs se autó se, fizuemelés! Megkérdeztem tőle, hogy mikor lesz, mert kölcsön autóval dolgoztam! Erre a válasz! Nem megy, a bolt nem tud emelni meg stb.! Mondtam neki, de ez nincs benne a szerződésbe, hogy ha nem megy a bolt. Válasz igen, de a 80.000 forint amit kapok az a 120.000 bruttó nettója. Meg ilyenek. De mondom neki, hogy eltelt a 3 hónap nem emeltél fizut pedig le van írva se autó. Lesz jövő hónapba ez volt a válasza! Ok mondom, megvárom! Közbe visszaadtam a kocsit, akitől kértem. Erre azt mondta vagy szerzek kocsit 2 hét alatt vagy vége a munkámnak! Mit tesz az ember! … Vettem egyet hitelre, mert fontos volt a munkám! De úgy volt, hogy átvesz az internetes srác aztán ok! Nem vett! Zsákutca! Nem megy bolt, hitel a nyakadon, és sorolhatom még! 9 hónap után pedig betegszabadság után felmondott nekem! Lényeg a lényeg se, fizu emelés, se autó, egy hitel a nyakamba, és nincs melóm! Ja és nála van 280.000 Ft + túl óra és jelenléti ív pedig 20 órával irata alá mindig!!!
    Azóta nagyon nehezen találok állást, mert van egy kis beszédhibám ezért már az első percbe elkönyvelnek. De attól függetlenül jó munkám van (Nem tartom magam nagy embernek), mert 4 év alatt 2 helyre hívtak vissza, hogy rossz a gép. Ismerős ismerőse haverja bele piszkált! Biztos vannak így mások, is, mint de nagyon rossz hogy ilyen világot élünk! El kell fogadni! Nem tudunk mit csinálni! Sajna

    Köszönöm aki végig olvassa és egyetért velem.
    Sziasztok!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák