Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    Hat ize...vegyesek az erzeseim. Eloszor is, nekem nagyon tetszik a vilag es a megvalositas. Masodszor, a jelenlegi felallasban ez nagyon moton es lassu.

    Par kep a menurol es a jatekrol

    A jatekrol roviden:
    Kicsit LoL, kicsit HotS, kicsit SC... A grafika szep..nem, gyonyoru. A betekintesi szog es felbontas is 5-os. A jatekban nincs training, nem tudod meg hogy mit hogyan merre. Elsore kiscit komplikaltnak tunhet.
    A minionok annyian jonnek, es olyan tipusuak, amilyeneket jatek kozben kitalentelsz. Ezt ujra tudod osztani jatek kozben (azt hiszem barmennyiszer 2 percenkent). A spellek nem tul erosek, nem konnyu megolni az ellenfelt. A minionok sokszor erosebbek mint a hos...sokszor menekulni kell eloluk :D
    A "summoners spell" adott, ha jol lattam. Van ward, stealth detection, speed es teruleti sebzes. Hazamentel harc kozben is lehetseges. A lenyeg, hogy azon a ponton maradj nagyjabol, ahonnal a recall-t nyomod. A bazisrol egy repulo jon, ami felkap. 3 percenkent kb vissza is visz a palyan oda, ahova akarod (aka teleport).

    A gondok:
    Jelenleg nem tul valtozatos. Jatekost talalni meg nem konnyu, kevesen jatszak valoszinuleg. A palya nagy, vagy az egysegek+jatekosok lassuak, nem tudom, de lassan halad szvsz. Nem konnyu elsore atlatni a talentolgatasokat, fejleszteseket. Itemek nincsenek. Az AI buta. A minionok kisse erosre sikerultek, de keves az eletuk legalabb.

Új hozzászólás Aktív témák