Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonJoee

    tag

    válasz Sys85 #16080 üzenetére

    Köszi a választ!
    A fizikát már meghágták nálam egy kis kínai, 25 centis JKR soundbar személyében, ami itt van a monitorom alatt. Ez a kis gyösz surround módban olyan 100-120 centis teret csinál és hozzá olyan basszust, hogy néha csak lesek. Nem tudok mást tenni, csak elfogadom, mint az UFO-k létezését...

    Ja, igen, Q990B... Azt elfelejtettem említeni, hogy vele kapcsolatban sajnos számos panasz volt arra, hogy a bal hátsó szatellit elveszíti a kapcsolatot a főegységgel, akár bekapcsoláskor, akár menet közben. Néha a mélynyomó is így tesz. Nyilván a bluetooth kavarodik a wifi routerrel ilyenkor, ami elnyomja a kis jelét nekije. De hogy miért pont csak a bal hátsóét?...
    Meg hogy erről mélyen hallgat a Samsung, FW frissítésben sem igen javították a dolgot. Van, akinek semmi baja ezzel, van, akinek pár nap múlva jön elő, van akinek azonnal.
    Értem én, hogy a 15ezer forintos teszkós "kisbevásárlások" korában ez a 360-370 nem olyan nagy összeg, de akkor is izé egy ilyen kis banánhéj.
    Lehet, hogy a "C" ezt már megugrotta és javították benne? De olyat meg még nem kapni, vagy csak én nem találom.

    Mindegy, akkor egy szavazat a Samsungra. (Csak össze ne verekedjen a tévével éjszakánként.)

    [ Szerkesztve ]

    "Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

Új hozzászólás Aktív témák