Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz Janaboy #37441 üzenetére

    Nekem nagyon úgy rémlik, hogy nem tudja, illetve a mostani évad is erősen erre enged következtetni, lásd Lena kiakadása hogy Kara miért nem dolgozott eleget, amikor Supergirlként halálra dolgozta magát.

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

  • k-adi

    nagyúr

    válasz Janaboy #37441 üzenetére

    Elvileg Lena nem tudja ki supgirl, gyakorlatilag meghát ugye mindenki tudja akinek van 1 kis csöppnyi esze :D

    Elég kevés kommentet találtam itt a Stranger Things SEASON 2-ről.. látom azért sokan még nem darálták le vagy csak lusták kommentet írni ide. :D Mondjuk én is lusta vagyok, emiatt csak pár sort fogok ide hányni:

    Ritkán látni sorozatot ami rendesen fejlődik szinte minden tekintetben, de ez szerencsére az..többnyire. Persze itt is vannak töltelék epizódok sajna, pedig csak 9 részes így nem igazán lenne indokolt, dehát.. ez van. A gyerkőcök karakterei jobban meg lettek most írva, emiatt a színészek is jobban tudtak alakítani, úgyhogy ez szuper. A hangulat továbbra is megvan, annak ellenére is, hogy kevesebb horror van, most inkább lazábbra vették a figurát. Viszont a történet-vezetés néha elakad, Will szegény továbbra is kaktuszba ül, illetve 11 tesója pedig csak 1 részt kapott ami félig érthető de én keveseltem. (it’s weird how #8 was just in one episode really, what if she followed 11 and played mind tricks and made everyone think it was a happy ending but they are all really stuck in upside down?)

    Itt is leginkább a hangulat viszi el a sorozatot, a '80es évek nosztalgiája. Ha nem is lenne "horror story" szerintem sokakat az se zavarna :D (pl. a végén a bál jelenet, a gyerekek biciklizései, stb)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák