Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    Értő kezekben valószínűleg csodákra képes ez a telefon, csak az a baj, hogy valószínűleg bármelyik másik is. Amikor kipróbáltam az Xperia 5 első generációt, az volt az első telefon, amivel valóban filmszerű, nem túlélesített felvételeket tudtam csinálni a Cinema Próval. Nagyon örültem. Aztán kipróbáltam este is, és lehangolt, undorító, kásás volt a kép. Gondoltam, ez van, kicsi a szenzor. Aztán megtettem ugyanezt a mcpro24 fps appal, és ugyanazzal a telefonnal zseblámpa fényénél tudtam kisjátékfilmet forgatni. LOL. Ennyi minden múlik a szoftveren.

    Minőségben pedig az abszolút etalon a veszteségmentesen rögzítő Motion Cam. Csak az a baj, hogy vettem 50-ért egy kissé leharcolt Mi10T Prót, és kottára ugyanazt a minőséget kaptam, mint a Sony Xperia Pro-I-val. Valószínűleg a jelen teszt tárgya sem tudna többet. Szóval amíg ilyen remek appok vannak a piacon, nem érdemes telefont cserélni, hacsak valaki nem erőltetné a Sony Venice LUT látványvilágot, és mindezt úgy, hogy nem neki kell előállítania profi módon.

    Szóval jó ez, de még mindig nem vagyok hasraesve, mert random orosz arcok jobb minőséget tudnak ennél kihozni 4 éves telókból.

    Akit érdekel, itt egy felvétel a nem mai csirke Xiaomi Mi10 Próval.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák