Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vhiktor

    veterán

    válasz noblem1983 #61922 üzenetére

    Tisztelem és követendő példának tartom Vincent-et, sőt tovább megyek az övé az egyetlen értelmes teszt csatorna.

    De nem vagyok benne biztos, hogy az már nem fizetett tartalom vagy fanboyság. Az utóbbi időben észrevehető, hogy valamiért a Sony felé húz a szíve.

    Kalibráltam mindkettőt, én csak a színtiszta mérési eredmények miatt mondom, hogy a C1-nek jobb a képe vagy értsétek úgy, hogy színhelyesebb képre képes. Persze szakavatatlan szemek nem fogják észrevenni a 2 közötti különbséget még ha nagyítóval nézik akkor sem, mert kicsi az eltérés.

    De kalibráltan ha jól emlékszem HDR-ben az A80-nak max fényereje 560 nit körül van míg egy C1-nek 720 felett. És azért ez HDR-nél már meglátszik.

    De mindkettő nagyon jó tv. Nem tudom most melyik mennyibe kerül, de ha a pénz és a garancia nem számít én biztosan a C1-et venném.

    Hozzáteszem jelenleg nincs itthon OLED tv-m, én áttértem projektorra a képméret miatt.

    Egyébként meg évek óta kb tök mind1 melyik oledet veszitek mert 90-95%-ban tökre pontosan ugyanazt nyújtják mint a korábbi modellek. Max ha valakinek kell a hdmi 2.1 meg VRR, st akkor cseréli, de képminőségben kb semmi előrelépés nincs.

    ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Új hozzászólás Aktív témák