Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karmaresz

    senior tag

    válasz Senior60 #57630 üzenetére

    Nem tudom, mert a legutóbbi után csináltam a véglegest, de én a biztonság kedvéért kimenteném egy pendrivera a csatornakiosztást, majd ha gond van, onnan vissza lehet tölteni.

    #57632 kolosszus87 +1
    Ha jön egy hivatalos statement a gyártótól, miszerint nem lesz támogatva az XH90/X900H-ban a VRR és az ALLM, akkor majd lehet visszavinni a tévét annak, aki akarja. Addig meg felesleges ezen feszkózni. De azért lássuk be, a többségében framerate lock-olt, 4K/60 fps-es játékok mellett ez konkrétan keveseket fog érinteni. :)
    Ha mégis bekövetkezne ez, megvárnám az idei új modellek bemutatását, tesztjeit és majd annak fényében kérnék egy cserét. Annyira megkedveltem a Sony mozgásmegjelenítését, az Android TV-t, valamint a reklámmentes Smart Youtube TV appot, hogy -bízva abban, hogy az új Google TV platform sem lesz rosszabb- nem váltanék sem webOS-re sem Tizenre.

    #57628 bobby45 Mivel nincs meg a COD: CW, így továbbra is csak találgatok, de nem az az oka, hogy 120 fps-t csak 1080p-ben tudja?
    To maintain 120fps on PS5 and Xbox Series X, Black Ops Cold War plays with the resolution, but it typically sits between 1080p and 1200p. Though this is a big drop from the visual mode, you’re getting double the framerate for it, so the decision is ultimately yours.

    [ Szerkesztve ]

    Once, I thought I was wrong but I was mistaken

Új hozzászólás Aktív témák