Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Celtis #55265 üzenetére

    Próbáltam box nélkül is de akkor sem az igazi. Leginkább a nagy lagolás zavar, az a baj a sony távja a soundbart is vezérli.
    Mindkettő egységnél a HDMI ARC ba legyen dugva a kábel?
    A tv-n ugye HDMI ARC IN van, a soundbaron HDMI ARC OUT.
    A soundbaron van egy HDMI IN bemenet is. Talán arra kellene a boxot kötni?

    HDMI kábel minősége mennyit számíthat? Nem tudom ezek milyen kábelek.

    [ Szerkesztve ]

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Celtis #55265 üzenetére

    "Amit leírtál az nagyon fura. Első körben próbáld meg, hogy csak a TV és a soundbar legyen összekötve, minden más HDMIs eszközt húzzál ki. Ha így sem működik, akkor lehet érdemes másik soundbarral kipróbálni."

    Sorry, h neked válaszolok, de valamennyire az én kérdésemhez is idevág a válaszod. Szóval, valami turpisság nálam is itt lesz. Ugyanis a médialejátszó a hangprojektor egyik HDMI-jére van dugva. Ahogy lehúztam azt a HDMI-t, újra jó lett a TV ARC vezérlés, tehát ki be kapcsolta a hangprojektort is tv ki-bekapcsolás után, és a hangot is átrakta rá, valamint ment a tv távirányítóval a hangerő állítás a hangprojektoron.

    DE, ahogy visszadugom a hangprojektor maradék 3 HDMI-jére a KIKAPCSOLT állapotú médialejátszó HDMI-jét, azonnal megzavarodik a TV ARC funkció. Konkrétan a TV távirányítóval a hangprojektor hangerő állítása azonnal megszűnik. Csak a hangprojektor távirányítójával megy.
    Viszont, ha a háttérben bekapcsolom a médialejátszót de nem váltok arra a HDMI csatornára, hanem ugyanúgy maradok a TV-nél, ismét minden jó, és megy a TV távval a hanprojektor hang vezérlése. Tehát valami baj itt lehet.

    A kérdés, h ezt mi a fene okozta csak úgy egyik napról a másikra? Valamint mi lehet a megoldás? :D Köszi!

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák