Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWave

    veterán

    válasz hjtz4t3wrseg #47493 üzenetére

    Ezért mondtam, hogy nem akarok okoskodni...
    Tv falraszerelhetősége az alap, nyilván akinek nincs helye, az nem tudja, de számtalan olyan esetet látok, hogy felrakja a szekrény tetejére, onnan vagy leveri, vagy nincs helye, de istenért nem rakná falra mert vagy lusta fúrni 4 dübelt a 20x20 vagy 30x20-as konzolnak, vagy nem tudom.

    Nas az alap dolog, főleg mikor repkednek a 4k-s 50 gigás filmek, a 4k-s videok akciókamerával nyaralás alatt, én nem bohockodom a hordozhatós 1-2 terás vinyókkal, de azt a részt is meg lehet érteni, akinek a nas beállítása még gyerekcipő.

    Viszont a szünetmentes táp túlfeszültségvédelemmel az legyen már alap, főleg mikor igen komoly árakat kell fizetni egy-két termékért.
    Persze máshol is bejuthat a tűfeszültség, vagy hívjuk tüskének, le is éghet a ház, de sok kellemetlenségtől megóvjuk magunkat ha beszerzünk ezen kellékeket.
    Hülye példa, de kocsinál se azért rakunk be riasztót, hogy lophatatlan legyen, hisz trélerrel bármelyik elvihető, hanem hogy kicsit hátradőljünk, hogy legyen egy biztonsági faktor.

    Lakásbiztosításom van :D

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák