Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • turkishzoli

    tag

    válasz blakey #36142 üzenetére

    Akkor ilyennel lehet gariztatást kérni?! Félek hogy a régebbi posztok alapján rosszabbul járok...... :(

  • Piftuka

    veterán

    válasz blakey #36142 üzenetére

    "Szerintem tanuld meg használni a rendszert és nem rossz indulatból írom hanem tényleg tudni kell használni.
    mondjuk a mai világban mindent tudni kell használni."

    Ezt nem vitatom, viszont jelen esetben mégsem egy részecskegyorsító kezeléséről beszélgetünk.

    Pusztán csak az itteni tapasztalatok alapján is 5 felhasználónak 5 féle módon sikerül telepítenie egy árva szoftverfrissítést USB-n keresztül, ugyanolyan típusú/sorozatba tartozó tévére. Ez nonszensz...

    Itt nem arról van szó, hogy ne tudná az ember, mi a dolga! Hiszen én is a SONY leírása alapján futottam neki. Mégsem működött.

    A rejtélyes újraindulások sem lehetnek felhasználói hibák. Ahogyan az elvileg már a korábbi frissítésben javított "fekete képernyő a médiakártya csatlakoztatását követően" hiba sem, amivel én a kezdetektől küzdök.

    Vagy a nem frissülő csatorna lista a "Discovery" menüben.... És még sorolhatnám.

    Az Android finoman szólva sem egységes, és mindezek, valamint a rengeteg különféle "anomália" miatt kijelenthető, hogy vacak.

    Én örülök, hogy Neked, és még nyilván másik pár millió embernek problémamentes a szoftver működése, de másik pár milliónak pedig egészen biztosan éppen olyan gondokat jelent, mint nekem. Nem a használata. A működése. És ez a nem mindegy.

    Nyilván... sajnos sokat nem tehetek, hát "lenyelem a békát". A tévé képminősége kárpótol mindenért.

    Hozzáteszem, hogy a frissítés óta valóban kicsit gyorsabbnak tűnik a csatornaváltás, és a menü elemek görgetése.

    De mikor jön a 7.0-ás OS a "Picture in Picture" móddal?

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák