Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz blakey #36134 üzenetére

    OTA (Over The Air)

    Én még várok a tapasztalatokra. Ráadásul nekem 50w75c-m van, ami most 50w809c-ként üzemel. (most vettem észre, hogy bekapcsolva maradt az automatikus frissítés, így gyorsan kikapcsoltam)

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

  • Piftuka

    veterán

    válasz blakey #36134 üzenetére

    "Azért írtam, mert online még nem fog frissítést találni, kb. 2 hét mire elérhető lesz OTA (On The Air)."

    Így már értem, köszi!

    Azt viszont nem értem, hogy akkor a 809C miért "homokórázott" vagy 20-30 percig, keresve a frissítést? (És nem csak nálam, ahogyan az a fenti hozzászólásokból kiderül.)

    A 808C viszont - ezek szerint - azonnal felismerte, hogy nincsen még elérhető online frissítés.

    Megjegyzem, arra is sikeresen telepítettem az új szoftvert, ráadásul ezúttal teljesen problémamentesen. Az USB-ről elindult a frissítés, azonnal másolni kezdte a fájlt, amely másolás ezúttal nem a 0%-on állt, hanem nagyjából fél perc alatt eljutott a 100%-ig.

    Utána 1-2 percet és két gyors újraindítást követően már a legfrissebb szoftverrel működött a televízió. Így kellene ennek működnie.

    Nagy kár, hogy - a jelek szerint - nem így működik! Finoman szólva sem vagyok kibékülve az Android-dal. Egy nagy rakás vacak ez a szoftver. Jó volna, ha a SONY egy saját platformot fejlesztene! Vehetnének tippeket az LG-től és a Samsung-tól is. Még azzal is jobban járna mindenki, ha valami Windows alapú OS-t liszenszelnének.

    No, de ha már Android... Mikor érkezik a mi készülékeinkre a "PIP" móddal felszerelt, 7.0-ás változat?

    Nem úgy volt, hogy októberben?

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák