Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hitchins

    őstag

    válasz Messss #22695 üzenetére

    Szerintem azert a legtobb ember valoszinuleg elfogult ebben a topicban nem hiszem hogy sok negativ kommentet fogsz kapni.
    En probalok objektiv maradni de szerintem kategorian belul sony jobbkepet produkal mint samu lg stb bar arban altalaban kicsit dragabb is.
    W705c helyett en inkabb w755/756 ajanlanam 50-es meretben mostanaban tobb helyen is volt 200 korul. Szerintem + 20-30 ezret meger.
    Ha ennyit nem szansz ra akkor en szemely szerint inkabb egy mas markat ajanlanek ar ertek aranyban jobban kijosz mint w705-tel bar szemelyes tapsztalatom nincs ezzel a modellel csak kiallitva lattam.
    Ha 3D-s sonyt akarsz akkor 220 korul lesz az ar ez a 50w8-as szeria. Az ertelmes uhd pedig meg tobb.
    Nekem 50w8..c van elegedett vagyok vele.
    Altalaban nem aramtalanitom csak kikapcsolom (standby) innen a bekapcsolas 2-3 masodperc. Ha aramtalanitva van akkor lehet fel perc valoban.
    Androidos a tv korabban volt random ujraindulasom de jottek frissitesek azota en csa youtube appnal lattam par masodperces fagyast. Kb havonta egyszer. Nekem ez belefer.

    Szemely szerint nem kivanok 400e adni tvre ezert en ma is ezt vennem vagy esetleg Panasonicot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák