Új hozzászólás Aktív témák

  • pvil

    tag

    válasz sting2 #37902 üzenetére

    Tisztelt fórumozók!

    Először is BUÉK!

    Valamikor a nyáron elromlott a plazma tv és akkor kezdtem keresni mit lehetne venni helyette.

    Először egy samsung 49mu7002-t vettem, de ennek a feketéjét kevésnek éreztem, egyik kollégám megvette.
    Majd ezt cseréltem samu 49mu8002-re, majd ezen pár nap múlva a jobb oldalon egy kb 5x10mm fekete folt lett,
    ezt visszavittem nem tudták cserélni visszakaptam a pénzem!

    Nagy vonalakban ezekről: elég jó kép, egy kicsit túlhúzott színek, gyors tizen rendszer, egész jó hang, könnyű kezelhetőség ja és nekem a számítógépről, fényképezőről, telefonról minden áttudtam küldeni amit támogatott a tv!

    A fentieken felbuzdulva rendeltem egy 55mu8002-t, a fenti jellemzőkön túl, szerintem természetesebb szín megjelenítés, viszont mind belső mind külső forrásból tapasztaltam (mindenki aki látta azok is), hogy akadozott a kép, ez elviselhetetlen volt számomra! ( szoftver frissítés sem oldotta meg a problémát)
    Itt sajnos kénytelen voltam elállni a vásárlástól...

    Majd kb. 1 hónap szünet, hogy mi legyen, majd ismét vettem egy 49mu8002-t, itt viszont egy korábban felbontott készüléket kaptam. Ennek a hátulján lévő felfogató furatban a menet teljesen szét volt barmolva, így egy hét vita után visszavette a webshop, én cserét szerettem volna de azt nem vállalták!

    Ezek után úgy döntöttem, hogy sony-t veszek, bár tartottam az android-tól.

    Most van egy 49xe9005, ennek a képe közelebb áll a természeteshez, hangja gyengébb mint a samuknak, nekem a különböző megosztások néha működnek néha nem. Ami még nem tetszik a kontúrok nálam mosottabbak, mint a 8002-n (emlékeim szerint).Vannak felíratok amik Full-hd és ennél nagyobb felbontásnál szinte olvashatatlanok..
    A betekintési szöge elég jó, amitől leginkább tartottam, hogy belassul lefagy ennek semmi jele nincs!
    Filmeket külső eszközről nézünk, a kezelhetősége a samsungnak jobb volt, az asszony bajlódik vele.
    Nekem a samun futó youtube is szimpatikusabb volt, mert a kis ablakoknál jelezte a felbontást is, itt nincs ilyen, ennél pedig a felbontás állítható míg a samsung az internet sebesség függvényében állítja.

    A mozgás megjelenítés mindkettőnél led-lcd-s de ebben a sony kicsit jobb,vagy inkább más.

    Az ideális tv a kettő ötvözetéből jönne ki!
    Bár lehet még megpróbálok egy q7-t.

    Na egy egy kis novellára sikeredett, de ha van még kérdés nyugodtan írjatok!

    pvil

Új hozzászólás Aktív témák