Új hozzászólás Aktív témák

  • dollarZ18

    tag

    Üdv!

    Elég érdekes kérdéssel fordulnék hozzátok. Sony 50w755c készülékem van. Ha huzamosabb ideig használom, majd kikapcsolom akkor elkezd zúgni. Ugyanez van, ha csak simán a képet kapcsolom ki, pl. youtuben zenét hallgatok, és nincs szükségem a képre. Elég idegesítő tud lenni, főleg az éjszaka csendjében.

    Ahogy néztem a tápkábeltől jön ez a hang. Ha elfordítom (a készüléknél), akkor "recsegő, szikrázó" hangot ad ki, néha abbahagyja ilyenkor a zúgást, de van amikor vissza sem tudom kapcsolni ezután. A zúgás kikapcsolás után ~ 30 percen belül megszűnik, vagy ha áramtalanítom, akkor azonnal.

    Sajnos előfordult, hogy a tápkábel a kelleténél erősebben lett csatlakoztatva, és a műanyag pattant. Kívülről nem látszik semmi, de erre is gondoltam, hogy ez lehet az oka. Ez költözködés után történt, pont előtte vásároltam, és sajnos nem emlékszek, hogy előtte is volt-e ez a probléma. :F Vélemények? Ilyen esetben garancia, szerviz?

    Egyébként a TV nagyon király. Remélem valahogy meg lehet oldani ezt a problémát.

    Előre is köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák