Új hozzászólás Aktív témák

  • Mandok

    tag

    válasz DUB Inc. #31079 üzenetére

    Természetesen ki van kapcsolva, legalábbis egy helyen találtam a menüben utalást ilyesmire, azt kikapcsoltam, kiváltképp, mert épp mostanában volt szó róla, hogy egy frissítés kilövi a W modellek nagy százalékát. (Bár első éjszakára ezt még nem találtam meg, így tegnap este már új, friss rendszerrel fogadott a TV, természetesen minden tökéletes rajta).

    Kérlek, segítsetek, ti hogy oldjátok meg a dolgot?
    Vagy itt mindenki streameli az FHD filmeket NAS-ról és csak én használok külső HDD_ket?
    (épp elég törés volt az is, hogy a TV alján, alulról, középen, tök hozzáférhetetlen, látszólag egyszer használatosnak kitalált helyen van a 3/2 USB csatlakozó, ami gyakorlatilag kilőve arra az esetre, hogy esténként egyszerre két, filmekkel teli HDD-t is csatlakoztassak a TVre)

    Nagyon szeretni akarom ezt a Sony-t és a Samsung mellett már egész szépen megbarátkoztam vele, tegnap este órákig szórakoztam a Spotify-jal, illetve most már úgy egészében teljesen megbarátkoztam az Android felülettel is, erre most csinálja itt az éjszakai ébresztéseket a random felpörgő, villámlás-jellegű USB LED villogtatásokkal.
    Csak emiatt már tényleg nem szeretném kicserélni a Sony-t.

Új hozzászólás Aktív témák