Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightmare

    senior tag

    válasz rien #688 üzenetére

    Már vártam azt is...jönnek az ellenpéldák. Azért, mert valakinek erős a szervezete, nem jelenti azt, hogy bagózhat szakadásig. Bizony, sok olyan van, aki rákosként hal meg, akár kisgyerekek is. :( Van akinek vastüdeje van, de olyan is akad(saját családomban is), akik bizony hajlamosabbak a betegségre. Ezt Te honnan tudod eldönteni? Honnan tudhatnád azt, hogy melyik csoportba tartozol? És azért, mert az xy-nak a valakije 100 évesen még bagózott, az nem jelenti azt, hogy Te is addig fogsz élni cigivel a szádban. Ennyi erővel mondhatnám, hogy van aki kútba ugrik, mégsem hal meg. Akkor go, és ugorj egy tarajost. Meri, vagy nem meri? Megmagyarázni mindent meglehet, mellébeszélni, de a biológiai törvényeken senki sem fog változtatni.

    Én nem győzködök senkit sem, csupán arra próbálok rávilágítani, hogy sok ember a dohányzást "mint nem káros szenvedélyt" állítja be, és ez bizony nem így van. Az, hogy ki eszi a cigarettát, és ki nem, az nem tartozik rám. Csupán az dühít, hogy egyesek még megmagyarázni akarják a dolgokat. Ezen nincs mit!

    Emosz: cigiztem egyszer! :) Elég volt. És mint írtam, járhat minden bagós szája, hogy Te nem szívsz. De Ő sem szívott, tehát ugyanott volt, mint most én. Nem kell rászokni, aztán annyi. Igazából nem is értem hogyan lehet... :F

    [ Szerkesztve ]

    -Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Új hozzászólás Aktív témák