Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ultio

    senior tag

    válasz BBéci #40944 üzenetére

    Félreérthető volt amit írtam,mert nem fejtettem ki.

    A belépő tévék és egyéb készülékek tulajdonosainak döntő többsége tényleg azt hiszi, hogy a drágábbak csak szolgáltatásokban tudnak többet.
    Ezt nem hiszem. Már azt, hogy egy tévé azért drágább, mert több szolgáltatást nyújt, a képe meg ugyanolyan, csak mondjuk az enyém nem okos.
    És szerintem a többség se hiszi. Csak ahogy írtam, nem akar/tud több pénzt szánni ebben az esetben a tévére.
    És leírom, mert ez is kikívánkozik, nem azért nem vettem 6030-ast, mert arra már nem futotta, hanem mert 110 000 Ft-ot szántam tévére és az 5000-es tudja azt, amire nekem szükségem van. Ennyi.

    Arról nem is beszélve, hogy azért könnyen beindul a gépezet és még hozzáteszek 20 ezret, majd még 30-at, mert a másik tévé még jobb, de akkor már legyen a következő, mert mégis, kevés az árkülönbség, ennek meg semmi értelmét nem látom.

    És igen, ha az 5-ös széria tulajdonosai, meg a tesztek azt mondták volna, hogy nem jó, másikat kell venni, másikat vettem volna. De ebben az esetben összejött, mert amit kinéztem, az spec. egész jó is. Hozzáteszem hangsúlyosan: nekem! És ez itt a lényeg.

    rasti rusti

Új hozzászólás Aktív témák