Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Hzi #136685 üzenetére

    Arra gondolt, h az 50gigás Blu ray filmeket másolgatni folyton az bizony "macerás", még USB3.0 alatt is.
    De nyilván ha nálad ez nem "macera", mer türelmesebb ember vagy, akkor téged ez a "nyűg" nem érint. :N

    Nekem a TV alatt egy komplett (nagyon csendes) szgép van pár tera merevlemezzel, kép a TV-re kötve, hang a házimozira, úgyhogy lényegében ugyanazt csinálom (töltögetem a filmeket/sorozatokat), csak nem kell másolgatnom. :B

    Nem tudom tévés berkekben van-e ajánlott külső HDD vétel.
    DE:
    Én pl. szoktam árulni külső USB-s merevlemezeket, de csak ismerősök között (néhányszor tíz 500-as, ill. 1terást eladtam már).
    Keress a Hardveraprón 2.5"-os, lehetőleg 1 tányéros, 1terás merevlemezt, mondjuk ~8ezer körül, és vegyél hozzá egy USB3.0-ás tokot. Vagy szintén Hardverapróról (2-3ezer), vagy az Ebayről (~1500). Összecsavarozod (Ebayen komplett kiteket árulnak, és akik a Hardveraprón árulják, ők is ugyanonnan rnedelik, csak ráteszik a saját hasznukat), és használod.
    Csendes, ugyanolyan mint a gyári, csak feleannyiba kerül.
    De ha van pénz lóvéra, akkor egyben is vásárolhatsz, csak lehetőleg 1 tányéros legyen a diszk a tokban. :K

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák