Új hozzászólás Aktív témák

  • Mikemend

    senior tag

    válasz lowphas #134862 üzenetére

    Gondolkodtam ilyen kimérésen, de előbb még teszek egy próbát. Beáldozásra veszek egy új 64 gigás pendrive-ot, amiért nem olyan kár, de garis legyen, ha a tévének nem tetszene. Szeretném egyértelművé tenni, hogy a tévé a hibás, nem vírus, mert a 64 gigásat "csak" írásvédetté tette, aztán kiderült ma, hogy van 3 hibás szektor is rajta, majd a végén már a gépem sem látta, szóval totál bukta. Az viszont gyanús, hogy a 16 gigásból hogyan csinált 8 megásat, tehát látja a gép, nem lett írásvédett, csak épp minimális kapacitást ír, mintha a drive 99%-a eltűnt volna.
    Ami érdekes mindkét esetben, hogy a drive ment, de hibás szektorok lettek. ΞΔGLΞ felvetésére: túlfeszvédőben van a tévé, tehát elvileg nem kaphat löketet, de mivel az elektromossághoz nem értek, először én is erre gyanakodtam, de kétszer, ráadásul úgy, hogy a fájlrendszer ment tönkre és nem a pendrive maga (ergo gép is látja utána)... Tehát nem kisültek.
    Frissíteni nem akarom a szoftvert a SamyGo miatt, de ha mégis netán vírusos lett, akkor muszáj lesz, de csak nem...

Új hozzászólás Aktív témák