Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo94

    veterán

    válasz jozsi252 #107967 üzenetére

    Én is csak addig dilemmáztam, hogy venném ezt a 55"-os KU6000-et, csak ha valaki konkrétan tudna írni az előnyeiről-hátrányairól, meg, hogy egyáltalán plusz-mínusz hogy áll ez az UHD-n kívül a H6400-hoz képest, azt megköszönném. Nem vagyok egy TV expert, ezért olvasgattam a weben, hogy direct ledes PLS paneles, szemben a KU6400-zal ami edge ledes SVA paneles, de, hogy most ettől jobb, vagy rosszabb, lövésem sincs. Azt tudom, hogy a H6400 ami nekem bevált, az direct ledes, de, hogy milyen paneles,azt nem, csak sejtem, hogy valami VA paneles az is?
    Tehát dilemmában vagyok, hogy most kell-e nekem ez a KU6000 vagy nem. Mivel elősorban szolgáltatótól venném, így ott nekem nem opció a KU6400, mert az nincs náluk. Viszont, ha a KU6400 lényegesen jobb, mint a KU6000, akkor lehet, hogy hagynám szolgáltatót és venném cashre a 6400at. Nem szeretnék belefutni egy olyan vásárlásba amivel pofáraesek ezért érdeklődöm itt. :)

    Ja, ezt itt nézegettem, de ebből se sok derül ki nekem, csak belekeveredtem. De hátha valakinek mond valamit.: [comparison link] :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák