Keresés

Aktív témák

  • tariattila

    veterán

    válasz philoxenia #835 üzenetére

    üdv!

    mint írtam is tegnap... direkt visszaolvastam az egész históriát...

    jelentett...rendben, ez a "dolga"...
    Te figyelmeztetted a topikot időben...rendben is volt minden utána jóideig...
    én mondtam az egészről egy véleményt direkt nem neki...csak úgy általánosságban..'
    és mi történt miután megjelent? meg lehet nézni... :(

    és akkor egy vélemény az egészről...
    életemben nem jártam a modker topikban...
    tegnap kétszer is megjelentem két ügyben...mindkettő törölve is azóta ez természetes...
    ami felháborít az az hogy:
    milyen jogon forumozhat valaki úgy, hogy trágármód valakikre dobál szavakat....majd elébiggyeszt egy " ha " szócskát és ezzel levédi magát???????

    akkor én is írhatok bármit bárkire??? majd jól feltételesbe rakom és mosom kezeim
    gratulálok...
    alkotmánymódosítást a PH-n!

    szerk...nem szoktam munka közben telóról hosszan okoskodni de ez több már amit az ember ingerküszöbe elbír... további szép napot mindenkinek...

    [ Szerkesztve ]

  • joey04

    titán

    válasz philoxenia #835 üzenetére

    Ez nagyon egyszerű. Azért, mert ahol vagy hazudnak, vagy pocskondiáznak lenézően, ott megjelenek. Ezt elismerem, ez az én hibám. Ha nincs hazudozás, kötekedés, akkor nem szólok egy rossz sem, erre példa pont az N8 vagy akár az SGS topik. Mind a kettőt követem a múlt miatt, n8-ban elvétve még hozzá is szólok, és láthatod, hogy úgy, hogy semmi probléma nincs belőle (sőt, pont olyannal beszélgettem egy rövidet, aki szidott, mint a bokrot). És úgy őszintén: Mind a 2 topikban hosszú és nagy balhé volt. Mi lett a vége? A fikázók elhallgattak, tényleg szakmai beszélgetés lett, és ezt természetesen én sem rondítom össze. Az meg amit forredglory írt, hogy igen, volt fikázás a samu topikba, de ahhoz nekem semmi közöm, az meg lol. Ilyen nincs, hogy egy topikot csak a tulajok vagy dicsőítők látogathatnak.

    Szerk.: itt meg aztán tényleg (off topikként) egy olyan kommentem sem volt, ami bűnös lenne. tariattila is csak a show kedvéért hozza a feltételes mondatokat, ő neki kéne tudnia a legjobban sgs topk lakójaként, hogy én (vagy mi) bizony megkaptuk ezeket a jelzőket. Ezért hoztam ezeket, mert volt rá példa, mindent a fejemhez vágták, és még többet is. Míg felőlem egy sértő szó sem ment. Az agresszív is csak utána, pont ezen viselkedés miatt, és ezt tartom is.

    841: na ne. ha az aláírásom félrevezető szerinte, akkor ez is.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Aktív témák