Keresés

Aktív témák

  • #97544192

    törölt tag

    válasz tariattila #433 üzenetére

    nálunk persze hogy nincs lag, mert custom romokkal nyomjuk, vagy ha nem custom, akkor a legújabb samfirmware-s romokkal. viszont a mezei user nem fog ám backupolni, download módba menni, aztán odinnal frissíteni... :U ha olyan lenne a romfrissítés galaxy s-en, mint iphone-on, kihalna a topik. sok kis ilyen apróság van ami sokkal igényesebb és elegánsabb iphone-on és nem azért mert hülyéknek van kitalálva, hanem azért mert szimplán jó. nekem sem tetszik csomó dolog az apple politikájában, pl. nincs rendes bluetooth, ilyenek... de ha arról beszélünk melyik a jobb telefon, egyértelmű számomra hogy az iphone. játékok is sokkal jobbak, gyorsabbak és a betöltési idejük is sokkal gyorsabb. tudom, mert haver 3gs-én pl. a pigrush sokkal gyorsabban tölt be... aztán az csak 3gs :U

    ok, persze, lehet mondani hogy mekkora szar mert nincs widget. :DDD de érdemes azon elgondolkodni, hogy az apple programozók meghatározott hardverre és felbontásra dolgoznak, míg androidon annyi variáció van, amennyi telefon :( EZ az ok arra, amiért a következő telefonom iphone5 lesz (ha lesz rá zsozsó). hogy miért nem galaxy s2? csupán csak azért mert a homescreen widgetek is szaggatnak rajta, ami egy brutál hardvertől több, mint övön aluli...

    semmi más nem kéne, csak az hogy a google ne engedje, hogy ennyi hardver és ennyi felbontás legyen. teljesen más lenne a helyzet a jövőben..

    más: ez a cm7 brutáljó lesz, ha nem fogja megenni az akksit reggelire :DDD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák