Aktív témák

  • #97544192

    törölt tag

    válasz telya #425 üzenetére

    most hogyha írnék 20 sort arról, miért is gyorsabb az iphone, és a végére odabiggyeszteném hogy "de természetesen az android szarrálaggol", válaszolnál valami frappánsat vagy ignorálnál a francba? :P

    srácok, félreértés ne essék, imádom a galaxy s-em annak ellenére, hogy az iphone-t "istenítettem" a topikban... de az a nagy helyzet, hogy az android ezzel a politikával az életben nem fogja beérni az ios-t... hogy miért nem? mert az emberek nem szeretik hogyha laggol, tölt a telefon. :U ti sem szeretitek, hisz akkor miért váltanátok rom-ot minden héten, mikor kijön az 1-gyel nagyobb verziószámú de 0-val jobb doc?

    el lehet engem hajtani a picsába, meg lehet mondani az ótvarságokat, de az a nagy helyzet, hogy annyi pénzért, amennyit adtam a galaxy s-ért, nem szeretnék kompromisszumokat kötni... ez egy CSÚCSKATEGÓRIÁS OKOSTELEFON, ne laggoljon nekem össze-vissza, ne kelljen rá lagfix, meg ilyen buziságok. úgy látszik, az a +70k az i4 esetében meg is van magyarázva... és mi lesz az i5-nél, pff. betonba döngöli az sgs2-t... lásd: ipad2 és xoom esete.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák