Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    Érdekes az új kamera SW. Tetszetós a kellően mérsékelt agyondolgozás. Viszont az 50 és 200MP-es képek valahogy nagyon fikák; vagy csak pont ezen a témán vérzett el, és a 23U is ugyanilyen kaka lett volna. Igy most vegyes érzelmekkel várom ezt az új processt a 23U-ra :D (Én szinte mindig 50MP-ezek, aztán lehúzom 24MP-re pár módositással együtt)

    Az is érdekes, hogy itt az akkuidő szinte egál, kiváncsi leszek a sok PH user mit tapasztal majd hosszú távon.

    Ami viszont egy nem különösebben kiemelt gyöngyszem, hogy az 5x 115mm-es 50MP-es jóféle lapka berakása tényleg nagyon jó minőségű (Fej)portér masinává lépteti elő. Más értelme szerintem nincs. (inkább a 3x környékét kellett volna átvariálni kicsit, a periszkópot meg békén hagyni)

    A 45w töltés számháborúban gyenge...és értem én, hogy a top liga amúgyis csak számháború, de valójában soha az életben nem volt még probléma vele, mert 25W-al is a 20-80közötti tartomány, ahol érdemes használni a telókat, pikpak megtömi naftával. Nem hiányzik egy melegedő csodamagoldás. Innen akkor lépnék tovább, ha majd 20mp lesz egy töltés. Az a következő szint :D

    Remek kis teló lett, amire szerintem kizárólag annyi értelme van váltani 23-ról, hogy kerekitett vs nem kerekitett kijelző....mert ezt leszámitva lényegében ugyanaz a 2 készülék.

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák