Aktív témák

  • ruti

    Közösségépítő

    :((( bosszús vagyok, h finoman fejezzem ki magam :(((

    ma délutánra kaptam időpontot (még múlt héten) a hibaelhárító csapattól, DE NEM JÖTTEK, ami a legszomorúbb, ide se telefonáltak, hogy "hé paraszt, ne várjál, mert megcsúsztunk, vagy valami közbejött, miazmás..."
    (pedig kifejezetten kértem az időpontegyeztetésnél, csörögjenek, ha bármi van, munkaidőben vagyunk...)

    fél hatkor becsörgök üfsz-ra, kivárom a 20 percet, hölgyike "utánanéz, mert az nem létezik, hogy nem mentek a szerelők"
    kivárom a még 5 percet, míg utánajár, és közli, akkor beszéljünk meg egy ÚJ IDŐPONTOT
    ---
    mondom neki: #&>#@>#/ (nem mintha ő tehetne róla), ezután ecsetelem neki, hogy
    1. ezért maradt otthon az asszony a munkából fél napot,
    2. a mai időpont is messze túl volt a 72 órán,
    3. kilenc napja nincs mediabox (mert a jelerősség hibán felül a box egyik csatija letört), azaz nem érjük el a kifizetett szolgáltatásukat, nemcsak hitvány minőségben, hanem EGYÁLTALÁN hardver probléma miatt

    ő rendületlenül keresi az új időpontot - na mondom neki udvariasan, akkor "holnapra keressen" - ... -
    és "IGEN, holnap akkor mennek a fiúk" és elköszönt a bevált mondattal: "a hibabejelentését rögzítettük, és a hibaelhárítást megkezdtük" (erre keményen be vannak tanítva)

    uff

    Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Aktív témák