Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szeszilke

    csendes tag

    Sziasztok!

    ROIDMI Eve Plus-ról van valakinek véleménye?
    Amit találtam róla negatívumot: néha a térkép eltűnik az alkalmazásból. Ez azóta (11 hónapos vélemény volt) megoldódott esetleg? pl. frissítéssel
    Még mindig jobb vétel egy Roborock?
    Most akciós az EVE, 136.000 és magyarországi forgalmazótól.

    Ami fontos, hogy 2 szintet tudjon kezelni, a szőnyeget ne mossa fel, ha nem érzékeli magától, akkor be lehessen állítani no mop zónát. Az önürítés nem feltétel, bár kényelmesnek tűnik ez a funkció.
    Ki mit ajánlana?

  • szeszilke

    csendes tag

    Sziasztok!
    Kérlek, segítsetek. Nagyjából 2 havonta nekikezdek a robi választásnak és a végére mindig besokalok 🙂 Jó pár körön túl vagyok már 🙁
    Két szintes ház, a földszinten is van egy lépcsőfokos szintváltás.
    Tehát olyan kell, ami több szintet tud kezelni. Küszöb, állat nincs, járólap, vinyl, laminált néhol szőnyeggel.
    Roborock S7 minden verizóját néztem már, jó, hogy felemeli a mopot a szőnyegre érve, az S8 aztán meg már mindent tud, DE mindig odáig jutok, hogy ennyiért akár már egy Roidmi EVA-t is vehetnék.... és akkor jön az, hogy a szintek miatt mi értelme az önürítésnek, ha úgy is állandóan pakolgatnom kell 😭
    Már ott tartok, hogy ennyi erővel vehetnék a két szintre egyet - egyet valami olcsóbból, de hát azok nem olyan hatékonyak, nem olyan okos a mozgásuk, nem veszik észre a tárgyakat, a felmosást meg inkább hagyjuk ...
    és akkor bezárom az összes addig megnyitott ablakot. 😃

    MIT VEGYEK??????? 😵‍💫

Új hozzászólás Aktív témák