Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Verus #4077 üzenetére

    Igen, csak te érzed.Senki más.
    Mégegyszer leíromm: nem sajnáltam le senkit, nem néztem le senkit
    Bubu:a besúgók inkább csak maradjanak csendben. :U

    Figyelj bubu , én nagyon jól tudom, te is, és a többiekre bár nem tartozik, de ha már ennyire akarod elmondhatom , hogy mindaz , amit annak idején elmondtam neked, esetleg problémáim satöbbi, fel lettek akkor használva, amikor neked privátban, igen privátban mertem szólni Verussal kapcsolatban.Olyan véleményt modntam, amit Verus már amúgyis tudott, mivel a szemébe is megmondtam (A napsugár-os témát látod most is emlegette) : egy önelégült nőnek tartom.

    De ami nem szép dolog az ha az ember háta mögött pusmognak (ráadásul ez az infó még vissza is kerül hozzá ). Én szerintem nem modntam neked semmi oylat, amit Verus egyébként sem tudott volna, viszont te forródróton adtál le mindent felé. Midnent amit mondtam. És a forródrót visszafelé is működött , ahogy hallom. Azért érdekes volt visszahallanom hogy az amit egy 3. félnek modntam , hogy jött vissza keresztül rajtatok. Mindegy, nem haragszom az illetőre .

    [ Módosította: Loretto ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák