Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    ''Általában 1-3 emberrel ment a vita'' - szereny ismereteim szerint egy ember keves a vitahoz,''
    vladimirR: értsd ''Általában 1-3 emberrel ment részemről a vita'' -> én + 1-3 .Remélem érthető így.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Gondolom nem kötekedésnek szántad a ''szereny ismereteim szerint egy ember keves a vitahoz,'''' szöveget.
    Nem akartam offban írni, nem akartam kötekedően írni, ezért írtam ide, ezért írtam -bár lehet, hogy szerinted kimagyarázom magam - hogy hogyan értettem. Számolni még tudok,normál vitához tényleg min 2 ember kell , ámbátor vannak olyan emberek akik magukkal is tudnak vitázni.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Megpróbálloma hozzászólásaid figyelmen kívűl hagyni, kizárólag annak érdekében , hogy ebből ne legyen gond. Remélem sikerül.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Kidus : veled sem akarok több konfliktust, hasonlóan vladhoz megpróbálok nem reagálni a dolgokra. Szvsz nagyon sokat változtál az utóbbi időben ,(nem csak én lettem rá figyelmes...) szerintem nem jó irányba, de nem szól(hat)ok bele ezen túl már. Egyelőre úgy tűnik magánéleti problémáimat(amikor vannak ) inkább magam oldom meg, eddig csak gáz volt abból ha hallgattam másokra, főleg nőkre ebben az ügyben. Elhiszem hoyg segíteni akartál, de lehet csak ártás lett volna belőle.

    Az off topicos témához:
    ''Mi van itt gyerekek, elmegyek 1 napra, és összedől a rendszer?
    Egy óráig tartott a végére érni, pedig nem olvasok lassan''

    Sajnos ez számomra egyféleképpen volt értelmezhető. Főleg , hogy vlad még meg is emlegette az aláírásod.
    Mindegy . Tegyük túl magunkat rajta, ha nem ''keveredünk'' egymás közelébe, szvsz semmi gond nem lesz.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák