Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #73540608

    törölt tag

    Sziasztok! Eredeti gémem van, és sikerült belefutnom eddig a két nagy bugba, a track Ada-snál a 4. chapterben (mindig meghalok a videó után), meg az 5.-ben a liftes cutscene után a végtelen please wait..., Leonos küldik), és a Restart se segített. Végül is a chapter választó menüben a 4-est tudtam folytatni, az 5-ösnél viszont kimaradt az a chapter rész a bug miatt, de legalább jutyúbon meglestem, viszont a végebossharcot már tudtam játszani. Amúgy Online-ban nyomom.

    Szóval két kérdésem lenne:

    1. Valaki vitte már végig a további karakterekkel (Chris, Jake, Ada)? Azokban a Chapterekben is vannak ilyen szörnyű bugok? Egy külföldi fórumban még említettek egy szintén beragadó Ada-s bugot is...

    2. A campaignben amikor kezdenék egy játékot, ahol ki lehet választani, hogy Online, Offline, Don' Allow, meg ilyenek, az Objectives-nál mi a különbség a között, hogy pl. Playing For Fun, Serius Player Only, stb. lehetőségeket választom?

    Előre is köszi a válaszokat!

  • #73540608

    törölt tag

    válasz kenwood3 #33 üzenetére

    A Leon-os nálad is bugmentes volt? Mert akkor jó neked :)
    Olvastam a CAPCOM egyik fórumán egyébként, hogy ezek a bugok nem csak nálam jelentkeztek, de nem mindenkinél jön elő. Hogy mi lehet ennek az oka, jó kérdés, pedig eredetiben van meg... Hát remélem patch lesz hozzá hamarosan, mert állítólag Chris kampányán kívül mindegyikben van továbbhaladást akadályozó bug :( Nesze neked 6.000 Ft.
    Egyébként nagyon jó a játék ezt leszámítva, csak hát ez a Chris kampány tényleg tiszta dara, a Leon-os az nagyon tetszett, sikerült az alkotóknak egy kis RE2 hangulatot becsempészni :) A többit még nem próbáltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák