Új hozzászólás Aktív témák

  • vazee00

    tag

    Felvarázsoltam linux, és windows mellé, de ez még elég kezdetlegesnek tűnik, alapvető gondok vannak. HDD -re telepítettem, de érezhetően kevés neki, sokat gondolkodik, sokkal röcögősebb mint egy windows, vagy linux.
    A youtube app alól csak 360p -ben lehet videót nézni, böngészőből pedig 720p -től fölfele csúszik a hang, és kép, 60fps -es videók esetén pedig a kép teljesen lassított felvételben megy, a hangtól totál elcsúszva, mindezek a korábban felsorolt OP rendszerekkel hibátlanul futnak.

    Amúgy az irány jó, nekem kifejezetten tetszik, tök jó lenne egy olyan rendszernek, hogy az ember, csak videót akar, vagy netezni, megmutatni valakinek valami képet, illetve htpc, vagy egyéb rendszernek... így pár mp alatt betölt egy ilyen rendszert... Sajnos jelenleg a sebességen eléggé elbukik a dolog, a telefonom érezhetően gyorsabban csinálja a különböző műveleteket, egy SSD -vel biztos sokkal fürgébb lenne.

    FayRPG: fayrpg.hu | Zöldhulladék, zöldség-gyümölcs hulladék újrahasznosítás: bioferet.hu | fayrpg.hu | kukamosok.hu | tejfelvasarlas.jomekft.hu | fantasyworld.hu | blackcatpub.hu | energym.hu | keramika.hu | TheVR Android App: thevrapp.hu | személyi edzés érd: stepandmove.hu

Új hozzászólás Aktív témák