Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz Penge_4 #47 üzenetére

    "De kérlek a hippi közösségeken meg pár nagyon gazdagon (aki anyagilag is megteheti, hogy elhatárolódik a fősodortól) kívül mondj már való életbeli szituációt mikor úgy ki tudod kerülni a Facebookot, hogy nem szenved csorbát sem a szociális életed, sem a karriered."

    :D
    Csak a nyavajás messengere miatt vagyok még fent. Egyes ismerőseimet egyelőre nem lehet normális csatornákon utolérni... Szerintem nincs is több ismerősöm 100nál... de talán még annyi sincs.
    Hogy FB nélkül csorbát szenvedne a szociális életem, a karrirem? O.O
    Ne röhögtess már, kérlek!
    (mihez is kezdenék magammal, ha nem tudhatnám meg azonnal, ki, mikor, mekkorát fingott épp a liszt ferenc reptéren, útban kamboddzsába)

    A TV-vel kapcsolatos megjegyzésedre: képmutatókat, divat-rebelliseket, hipsztereket bármilyen témában elő lehet rántani.
    Nekünk konkrétan előfizetésünk sincs már TV-re. Korábban még néztünk néha 1-1 WTCC futamot, tour de france, esetleg háttérzajnak vmi comedy centrálos marhaság, vagy valami természetfilmes csatorna. De mára teljesen feleslegessé váltak.
    Nem divatból, nem hipszterkedés miatt, hanem mert nem vagyok hajlandó olyanért fizetni, amit nem használok ki.

    Ennek ellenére - ha végigolvasod -, nem azt írtam, h tiltsátok le mindenről a kölyköket, hanem, hogy figyeljetek rájuk, foglalkozzatok velük. De amíg kényelmesebb a FB meg a TV, mint bébiszitter, mint szülőpótlék, tökmindegy, mit csinál, csak ne zargasson, ne kelljen figyelni rá, addig ne is várjatok sokat.
    Szidja Zuckerberget meg a rendszert, mert a hülyegyereke elbaxott lett. Ő persze tökéletes szülő volt :)

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák