Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirCsimbók

    tag

    válasz alevan #46 üzenetére

    a célzásrásegítés működéséről: oké, ezt így lényegében elképzelni is el tudom, meg elfogadni is. akkor ez olyasmi lehet, mint az Aliens (vs Predator) játékokban a SmartGun. úgy az enemy felé húz valamennyire, de nem 100% a siker

    "Továbbá egy felhívás az A.K.S-nek (Anti Kontroller Szövetség): simán jobb vagyok kontrollerrel mint a legtöbb Vér Ferencz egérrel....... Csak szólok :))"
    ezt abszolút nem veszem magamra, mert az Anti Kontroller Szövetség egyik alapító és oszlopos tagjaként még véletlen se vagyok semmilyen "Vér" vezetéknevű egyén :DDD
    azt viszont kétlem, hogy célzásrásegítés nélkül, kontrollerrel te megvernél (akár engem, meg főleg nálam jobban játszókat) olyan FPS-ben, amit én is épp olyan jól ismerek mint te. (én persze egér + bill.-lel lennék)

    (dehát már megint a régi nótánál járunk: "egyszer volt, hol nem volt, hogy valakik gondoltak egy merészet, és összeeresztettek PC-seket (bill.+egér) meg konzolosokat (kontroller célzásrásegítés nélkül) egy szerverre FPS-st játszani. akkora volt a sírás-rívás konzolos oldalról a sikertelenség okán megrogyott önbizalom miatt, hogy záros határidőn belül megszüntették a lehetőségét, meg tán azóta is így van ez minden FPS-sel. ha másképp lett volna, tán az én mesém is tovább tartott volna")

  • stratova

    veterán

    válasz alevan #46 üzenetére

    Én emelem kalapom az előtt, aki már egérverő szintre fejlesztette a két hüvelykujját, nekem konzolom nem lévén éppen ezeknél extrém finom motorikára nem volt szükségem. Meg is látszott mikor Halo 3, Halo 4-et játszottunk. Ha nem egymás mellett ülve röhögünk a saját és egymás "ügyességén" [nem használtuk a célzássegítést] és nem olyan jó a sztori mint amilyen lett, biztosan nem tolunk le egy szuszra egy-egy részt én meg 20 perc után letettem volna a kontrollert. Szerintem minden fegyverrel kb.olyan pontosan lőttem mintha shotgun lett volna. :DDD Na jó a mesterlövésszel nem, de csak mert nyugalmi helyzetben komótosan is lehetett ot célozni, ahol kimondottan ezt a fegyvert kellett használni.
    De a Kinect nagyon jó móka, a legfapadosabb "beépített" játékokkal is főleg társaságban, a mai napig hiányolom PC-re [az ezt támogató szórakoztató játékokat].

    [ Szerkesztve ]

  • gantum

    aktív tag

    válasz alevan #46 üzenetére

    játéka válogatja, játszottam olyannal is, ami egyből rácéloz, olyannal is aminél azért a célkeresztnek arafelé kell lennie a célzáskoré s van ami csak rásegít valamennyit.

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz alevan #46 üzenetére

    Továbbá egy felhívás az A.K.S-nek (Anti Kontroller Szövetség): simán jobb vagyok kontrollerrel mint a legtöbb Vér Ferencz egérrel....... Csak szólok :))

    Én meg a római pápa vagyok, csak szólok :))

    Van PC-m, X360-am és két kontrollerem is. Szerintem ha kontrollerrel mindenféle rásegítés nélkül kéne ugyanakkora (PC-s) látószög (FOV) mellett célozni, és itt a célzás szón van a hangsúly (mert az ugye nem célzás, hogy GoW3-ban fejmagasságra tartom a snipert és megvárom, hogy belefut az ellenfél és ritmusra húzom a ravaszt, ehhez is skill kell, de ez nem a szó szoros értelmében vett célzás) akkor senki nem találna el semmit ami mozog...

    Szomorú, de én ezt a tapasztalatot szereztem a kontrollerres FPS-ekkel.

    J.

Új hozzászólás Aktív témák