Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarknessHope

    senior tag

    nos úgy érzem ez a cikk nekem készült

    ezért rögtön meg is köszönném mielőtt leírnám nálam mivel írta le magát a windows.

    1.-ként mivel itt win7-ről van szó.. a rövid kb 2 napos "win7 a gépemen" programot írnám le.

    teljesen eredeti tiszta-szoftver programból származó win7-et telelpítettem fel.
    Dell D630-as gépemre.. 1Gb ram-om van.. kíváncsi voltam ez elég lesz e neki... azt halottam ugyanis a vistánál jobban gazdálkodik, hát cseréljük le az XP-t mondtam magamban.

    Nos feltelepítés sikeres és gyors... aztán első reboot.... megkezdi a különféle firssítések letöltését... és láss csodát már el is cseszte saját magát... nem képes újra betölteni.. hibaüzenetek.. többszöri újraindítás után valami helyreállító bizbaszszal feléleszti magát...

    nos már ekkor sikerült meggyűlölnöm.. mert ilyen hamar még nem cseszte el magát rendszerem.. bocs.. de igen.. még asztlai gépen Xp- amint feltetem alaplap driverét.. azonnal windows rehab kellett neki különben folyton újraindult váratlanul...

    és igen megnéztem van e újabb driver... de semmit nem találtam akkoriban.

    na de visszatérve win7-re
    ekkor még úgy gondoltam ez valami egyszeri hiba.. talán rosszul töltötte le a drivert.. kapcsolati hiba.. bármi megeshet....
    a biztosítékot az vágta ki mikor az első néhány feltelepített program után... egy véletlenül felrámolt szemetet.. (nemtudom mit) asszem elnéztem valamit és nem win7 kompatibilis verziót töltöttem le... szóval nem működött a program.. de lehetetlen volt eltávolítani... gyakorlatilag nem létezett az opció.

    ugyanezt egy drivernél is elszenvedtem... hiába akartam eltávolítani lehetetlen volt ezzel kukába is került a win7 nálam.

    másik amit irnék.. már XP-re vonatkozik..
    a Folyamatos frissítéseket mikor éltetted mennyire jó.. én téptem a hajam... évek óta nem tudom elérni hogy az XP... befejezze a frissítgetést.... és kiírja hogy most már naprakész.. aztán megjegyeztem mik is azok a kb267xl87 stb kódjelü szarok( már bocs) amiket leszed.. és mindig ugyanazt szedte a végén
    és képes volt egészen addig csinálni míg már 21 gigát is meghaladta a C partició.. holott egy árva kép.. (még a windowsba eredetileg bennlévő liliomos meg ilyesmi képek se volt rajta) csak a rendszer és a feltelepített programok.

    egyszóval lehet én vagyok conan vagy CANON :C a szakbarbár.. lehet nem értek semmihez.. de nekem valahogy rohadt rosz tapasztalataim vannak windows-al

    és elvileg ugye ezt az egész ablakos rendszert azért találták ki hogy ne kelljen NASA űrkutatói engedély minden egérkattintáshoz.. hanem átlag ember is tudja használni.

    egyszóval nekem rég az az elvem hogy valami olyasmi kéne mint a telefonokra.. hogy nekem pl lenne egy Külön DELL D630 rom win7 X32. amit a dell dolgoz ki külön erre a gépre.. aktuálisan.. jelenleg pl WIN7-el.. és azt fokról fokra ellenőrzik... hogy valahogy működjön is.

    No most lehet utálni ezrét a hsz-ért...

    de ha valakinek az én szűkös kis leírásom esetleg elégséges hozzá hogy mi is történt... várom az ötleteket mit is sikerült elcsesznem a DVD behelyezésétől számított 1 órán belül ilyen nagyon.. lásd win7..

    és XP-n miért nem fejeződik be a frissítés.

    aláírás a winBarbár

    ja egyébként aki azt hiszi hogy lemondtam a windowsról.. csak úgy szólok win8-ról írok most is.. a remény hal meg utoljára :)

    [ Szerkesztve ]

    Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

Új hozzászólás Aktív témák