Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Döglött Róka #10 üzenetére

    Nem gondolod, hogy van sokkal nagyobb baj a társadalommal, mint amit te ezzel a képpel próbálsz illusztrálni? Most pasteljek be képeket azokról akik naphosszat TV-t néznek, befolyásolják a reklámok, TV-showk és hírek? Vagy hogy a témánál maradjunk buszmegálló, villamos, vonat, könyvtár ahol mindenki tabletet/laptopot/okostelefont bámul és a fülükben van a headset?

    Te azt látod a képen, amit egy laikus külső szemlélő, aki még életében nem próbált ilyet: zombikat.

    Én és azok akik próbálták és jövőbe látóan próbálnak gondolkodni a következőt látjuk: Szülőket akik távolban élő gyermekeit még közelebb hozza hozzájuk. Egy magasabb szintű oktatást, ahol tágulnak a határok, befogadóbbá teszi a tanulókat. Orvosokat akik mesteri precizitással végeznek műtéteket és még mélyebben tudnak elmerülni a szakmában, új lehetőséget biztosítva számukra a kutatásra. Olyan kikapcsolódást, szórakozást ami a minden napos sztresszt talán képes lesz mindennél jobban oldani. Lehetne még sorolni de már így is túlságosan emelkedetten beszéltem róla.

    Egy szóval ez egy lehetőség, ami a mai modern életet eléggé fel tudja pezsdíteni. De a választás mindenki személyes ügye, szerintem rövid időn belül el fog terjedni. Mások szerint meg fog bukni. Egyesek szerint ez ártó. Szerintem szükséges a technológiai fejlődéshez. Mindkét álláspont helytálló lehet, az idő lesz a megmondója. ;)

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák