Új hozzászólás Aktív témák

  • Telomanikus

    senior tag

    Üvegtartály, test, szívócső, kerámia...Kezdő,haladó,profi felszereléseitek.
    Kérdések, válaszok, tapasztalatok.

    Ma kipróbáltam az új Nammor szívócsövemet ami 100% mosható mivel belül nem fém spirál van hanem műanyag.

    A műanyag szag meg is csapott amikor kibontottam. "Szellőzött" egy estét, kimostam de még egy kicsit érződik. Tuning csomagba vettem tehát egy Aladin Vortex kerámia is "járt" hozzá. Együtt párosítva természetes szénnel igazán nagy füst érhető el. Én Cocobrico szentet használtam. (3 felet.)

    Nakhla Mizo Görögdinnyés dohányt próbáltam először az új készlettel. Sajnos még érződött a cső műanyag szaga. Viszont a füst igazán nagy volt. Ez a dohány Egyiptomból származik én 980Ft-ért vettem. Az ár boltonként 50-100 forinttal eltérhet.
    Maga a dohány eléggé üt. Kezdő pipásoknak nem igazán ajánlom. Füstre mint írtam elég nagy volt és sűrű. Íze tetszett de nekem nem lesz a kedvencem, bár nagyon sok mindenki esküszik rá, mert valósághű ízt ad. Összességében 10/8 pontot adnék rá. Egy próbát megér.

    További véleményeket írok majd. Mind dohányokról, kiegészítőkről. Várom kérdéseteket, tesztjeiteket, stb... :) További Szép Napot!

Új hozzászólás Aktív témák