Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz Sinesol #20 üzenetére

    Amig az APU-k teljesitmenye fasorban sincs egy kozep/felso kategorias VGA teljesitmenyevel, addig tuti nem csak APU-k lesznek, maximum meg jobban lecsokken a kulon VGA iranti kereslet. Nem mindenkinek a minimum grafika a vagyalma. (Mondom ezt en, akinek laptopja van mar jo ideje, de abbol sem vennek csak apu-s gepet, meg ha fokepp Diablo 3-azok akkor sem, neha massal is jatszom, ahova mar kell a jobb VGA)
    APU-k meg szerintem evekig nem fogjak levaltani a VGA-t. Mivel a jatekipar nem igazan a jo optimalizalas fele halad, addig meg kell a VGA...

    Hogy a temahoz is hozzaszoljak, ha mar idekeveredtem, kellett ez, mint egy falat kenyer.
    De lehet csak en nottem ki mar a villogo/vilagito szamitogep belso korszakbol.
    Bar mondjuk egy solid feher led egy igenyes mini PC-ben biztos jol mutatna, de villogo szarokra nekem semmi szuksegem.

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák