Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz cousin333 #36 üzenetére

    Bocsi, igazad van. Tényleg úgy hatott, mintha isteni kinyilatkoztatás lett volna, a helyzet tényleg az, hogy elég válogatós vagyok, szeretem a 100%-os testreszabhatóságot. Egyébként miközben gugliztam belefutottam pár fórumon mások véleményébe is, akiknek szintén ez volt a problémájuk, szal jó tudni, hogy nem vagyok egyedül a hülyeségeimmel. :D

    Csak az a baj, hogy az utóbbi időben (amit már régebben is írtam) valahogy azt vettem észre, hogy az Opera (ami még mindig a kedvenc böngészőm) valahogy leállt volna a normális innovatív fejlesztésekkel és valahogy lecsúszott a többi böngésző mellé, pedig régebben jóval előttük járt sebesség, funkciók, stabilitás, biztonság és erőforrásigény terén. Az oldalakkal való kompatibilitás és a támogatottság akkor sem volt túl jó, de mivel szinte ezen kívül mindenben ő volt az első, így könnyebben túltette magát rajta az ember. Most meg lassan kezdi beérni/megelőzni a többi böngésző a fent említett tulajdonságokban. Emellett a 2005-ben még szép reményekkel induló tervek sem hozták meg a kívánt hatást, a FF feleannyi idő alatt 10%-ot ért el globálisan. Az meg, hogy "az opera mellett nem áll multi" csak Tetzchneren múlik, senki máson, hogy ez így van. Ha feleannyi energiát fektetnének a desktop piacba, mint az Opera Minibe, akkor már rég nem itt tartana. Ezek a dolgok meg engem eléggé bosszantanak.

Új hozzászólás Aktív témák