Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zulu6666

    csendes tag

    K.E. úr "mintájára" rendeltem meg a telefont én is , 40 ezer forintos előleggel + kamatmentes részletre (10 x 8000 ft). Erre az adategyeztetés után közlik hogy a készülék ára 230.000 ft és továbbá követelnek a 40 ezer forintos részlet mellé azonnali 115.000 ft előleg kifizetni. Több helyen is érdeklődtem tőlük h minek van opcióként kamatmentes részlet ha nem használhatom úgy, igaz fel volt tüntetve hogy kérnek további előleget is. (van T-mobilos számom másik csak arra nem tudok jelenleg készüléket vásárolni).

    Elég érdekesen alakult. Igy kiszámolva azonnal 155 ezer forintott kellett volna kifizetnem a futárnak, de ha egy összegű fizetésként kértem akkor csak 119.900 ft-ot. A válasza az ügyintézőnek az volt, hogy sajnos a jóhiszemű vásárlókon hajtsák be azokat összegeket melyeket mások nem fizetnek vagy lelépnek a telefonnal. Más is járt már igy ??

  • zulu6666

    csendes tag

    válasz crue #34 üzenetére

    Az a baj, hogy nem rég raktam át a másik előfizetésemet kártyás csomaggá , mivel van céges telefonom, (20-as) de arra meg nem tudom kedvezményesen venni a G3-ast. De megrendeltem újból egy összegben való kifizetésre ,de sajna csak igy tudtam megoldani, de mai napig nem értem ha érszletre kérem akkor 155 ezret kérnek , ha egy összegbe kifizetem és igy nem kell részletet fizetnem akkor meg csak 119 ezret. Mondtam neki hogy akkor minek fizessek előre 1 évet szolgáltatást holott szolgáltatást még nem kaptam, a válasz majd leforgalmazhatom és majd a rendszer levonja (az ilyenekbe nem nagyon lehet bizni , mert folyamatosan nyomon kell követni)

Új hozzászólás Aktív témák