Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    válasz Dany007 #5 üzenetére

    Lásd az előző HDMI kábeles példa. Azt hogy adják el újra? Újra vákumfóliázzák?

    Amúgy igen. Amikor visszaküldöd, ellenôrzik sérülés miatt, és minden új csomagolást kap.

    Ha a terméken hiba van (ütés, karc, stb) akkor (legalábbis Romániában) eladják jókora kedvezménnyel használt kategóriában.

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

  • Avicularia

    veterán

    válasz Dany007 #5 üzenetére

    Itt pld. az egyik nagy áruházláncnál aminek Malmöben akkora áruháza van mint otthon egy nagyobb Tesco rendszeresen ki vannak rakva azok az áruk, amit visszavettek. Általában -10% áron teszik ki az új árához képest, miután átnézték, hogy minden megvan hozzá. Vannak simán 600-700K-s laptopok is kirakva, azokból is 10% jön le. Gondolom van aki megveszi őket.
    Egyébként én is éltem már ezzel a lehetőséggel, hogy kérdés nélkül visszavesznek majdnem mindent. Vettem a hálószobába egy 40es sony tv-t 3000 koronáért itt. Aztán egy hét múlva volt akció egy másik láncnál és 2500-ért volt 42-es panasonic. Na akkor visszavittem és visszaadták a pénzt.
    Egyébként a törvény ugyanaz itt is mint otthon, 14 napig visszaveszik a boltok a cuccot, ha rendelted. De egy csomó cég ad 14-30-45 nap nyitott vásárlást saját kútfőből, amíg visszaküldheted a cuccot kérdés nélkül és visszaadják a pénzt. Én általában ezekben a boltokban vásárolok, mert néha kicsit drágább, de megéri a tudat, hogyha nem tetszik akkor is szó nélkül visszavihetem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák