Új hozzászólás Aktív témák

  • nightmare13

    senior tag

    válasz bullseye #40 üzenetére

    Nyugodtan lehetsz kritikus, hiszen pont azért jelennek meg itt írások, hogy véleményt alkossunk róla. Megnyugtatlak, nem írónak készülök :) Közgazdász leszek, ha Isten is úgy akarja egyszer.
    Annyiban én is lehetek kritikus, hogy nagy valószínűséggel ezen az oldalon a legtöbb megjelenő írás populista, (hangsúlyozom, a legtöbb, nem az összes) hiszen itt nem az értelmi elitnek, az elefántcsonttoronyba visszavonult géniuszoknak jelennek meg írások, hanem az átlagos, hétköznapi embereknek, akik szórakozásvágyból, időeltöltésből, pihenésből egy kemény nap után vagy közben feltekintenek, és olvassák ezeket a szösszeneteket.
    Stílusban nem akartam jobbat alkotni, fél óra alatt nehéz is lett volna. Viszont köszönöm, hogy álszerénynek, öntömjénezőnek nevezel, hiszen az írás rólam, környezetemről szól. Bár ha magáról ír az ember valamit, megnézném, hogy milyennek állítja be saját magát. Ha jól emlékszek, beleírtam, hogy nem vagyok tökéletes, soha nem is volt célom, hogy az legyek. Az embereket a tökéletlenségük teszi tökéletessé, ha szabad ezzel a paradoxonnal élnem, hiszen általában a másik valamilyennemű eltérése az átlagostól ragad meg valamit bennünk, kelt fel érdeklődést a másikkal szemben.
    Mégegyszer leszögezem, nem, nem vagyok tökéletes. Viszont azt se szeretném, hogy egy írás alapján alkossanak véleményt rólam, hiszen nagy valószínűséggel az itt lévők nagy része nem élte az én életem, nem tudja pontosan, milyenné formált a világ.
    Hidd el barátom, ha megengeded e megszólítást, nem célom nekem mesterműveket kiadni kezeim közül, se egy világformáló csodaregényt, se novelláskötetet, se semmit. Írom, ami eszembe jut, fájdalmat, örömöt, kalandot, szerelmet. Van, akinek tetszik, van akinek nem. A világ ilyen. Nem ismétlem magam, feljebb már megfogalmaztam ezt.

    További szép napot mindenkinek! :R:R:R

    WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

Új hozzászólás Aktív témák