Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    válasz Gergosz2 #11 üzenetére

    A heroesra igaz a sok fejlesztő dolog. Fejlődéssel nincs bajom, de itt nem fejlődés van, hanem állandó kényszeres reform. Utóbbi időben két settlerst a nevén kívül semmi nem köt össze, így szerintem jogos azok háborgása akik megszeretnek egy részt aztán már legközelebb egyáltalán nem azt kapják. Szerintem is messze a 2. rész volt a legjobb, de korántsem mondanám tökéletesnek, rengeteg hibája van, így rengeteg lehetőség a fejlődésre. Nem kell reform. (Kis német csapatok, akik majdnem belebuktak a reformjaikba vannak még, pl Piranha vagy Egosoft, mert pont azt a szűk rajongói réteget vesztik el, akik életben tartják őket)

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

  • Egon

    nagyúr

    válasz Gergosz2 #11 üzenetére

    A settlerst már jó ideje a Blue Byte csinálja.

    Te miről beszélsz? :F A Blue Byte gyakorlatilag csődbe ment 2000-ben, 2001 januárjában felvásárolta őket az Ubisoft. Pont hogy korábban csinálta (többek között) a Settlers szériát a Blue Byte, azóta az Ubisoft diktál (az eredeti fejlesztőkből szerintem kb. senki sem maradt). Meg is látszik az azóta megjelent Settlers játékokon...:( Egyedül a Settlers 2 fejújított verziója volt említésre méltó (bár ott szerintem átestek a ló túloldalára: pl. az AI-n turbózhattak volna azért kicsit), a többi gyakorlatilag az eredeti játék meggyalázása.
    Arról nem is beszélve, hogy a Battle Isle szériát is jegelik (főleg egy Incubation 2 jöhetne már), ami megbocsáthatatlan.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák